Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google
Toto zboží si právě prohlíží 1 zákazník
Hoteliér
Konferenční / školní židle PRYMUS, buk / černá
  • Konferenční / školní židle PRYMUS, buk / černá

Hoteliér

Po přihlášení máte možnost stát se členem věrnostního programu Hoteliér a trvale tak nakupovat veškeré zboží se štítkem Hoteliér za nižší ceny. 

Konferenční / školní židle PRYMUS, buk / černá

Kód produktu:PRYMUS
10 - 14 dní
Novinka v nabídce konferenčních židlí je model PRYMUS - židle určená pro použití ve školách, posluchárnách, čekárnách a na klinikách.
873 Kč
1 056 Kč vč. DPH
Počet

Minimální množství pro objednání tohoto produktu je 10.

compare_arrows Přidat k porovnání

Moje poptávka

Zatím nebyly přidány žádné produkty

Nabídka našich konferenčních židlí byla rozšířena o model školní židle PRYMUS - židle určená pro použití ve školách, přednáškových sálech, čekárnách a na klinikách. Její hmotnost je pouze 4 kg, což z ní činí praktický produkt a snadno se přenáší a nastavuje. Sedák a opěradlo jsou vyrobeny z březové překližky, díky čemuž její udržování v čistotě nevyžaduje použití specializovaných prostředků, ale pouze otírání vlhkým hadříkem, což výrazně snižuje množství práce a nákladů.

Černý rám židle je vyroben z oceli s práškovým nástřikem. Díky takovým barvám je školní židle PRYMUS univerzálním výrobkem, který se bude hodit do většiny interiérů. Práškové lakování zaručuje zvýšenou odolnost proti štěpení a poškrábání, ke kterým může dojít během používání. Nohy školní židle PRYMUS jsou vybaveny speciálními nožičkami, jejichž hlavním úkolem je chránit podlahu před poškrábáním a navíc snížit hluk vznikající při pohybu židle.

Za zmínku také stojí, že židle PRYMUS lze stohovat až na 10 kusů, což ušetří prostor nezbytný pro uložení židlí, pokud nejsou zrovna potřeba. Abychom usnadnili přepravu židlí, doporučujeme také speciální přepravní vozíky, které vám umožní přepravit celý stoh.

 

Nejdůležitější výhody našich školních židlí PRYMUS:

  • Možnost stohování až 10 kusů
  • Snadno čistitelné sedadlo a opěradlo
  • Speciální zakončení nohou, které zabrání poškrábání podlahy
  • Nízká hmotnost - 4 kg!

PRYMUS

Parametry

Hmotnost (kg)
4
Stohovatelnost
Ano
Barva konstrukce židle
Černá
Barva sedáku
Buk
Materiál konstrukce židle
Ocel
Materiál sedáku
Překližka
Nosnost (kg)
120

Specifické reference

check Produkt přidaný k porovnání