Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google

Jak vybrat vhodné hotelové fény?

PISTOLOVÉ FÉNY

Z vysoušečů vlasů jsou dnes právě pistolové fény nejčastěji prodáváným produktem. Velká oblíbenost pistolových fénů je způsobena cenovou dostupností a také faktem, že se stává nedílnou, dnes již skoro standartní součástí hotelových koupelen. Díky vysoké dostupnosti si pistolové fény lze pořídit i jako klasický fén do domácnosti, kde se může ve Vaší koupelně stát i jakýmsi designovým prvkem, který zluxusní Vaši koupelnu.

 

KAM JSOU PISTOLOVÉ FÉNY URČENY

Dle našich zkušeností nejlepší uplatnění naleznou v koupelnách hotelových či penzionových pokojů. Každá koupelna vybavena pistolovým fénem jistě vylepšuje image Vaši společnosti. A co je důležitější, Vaši hosté budou spokojenějším s vybaveností jejich pokojů. Další uplatnění jistě naleznou i v domácich koupelnách kdy díky své konstrukci bude fén vždy šikovně při ruce a nebute muset neustále řešit případné skladování klasického pistolového fénu.

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

Pistolové fény mají zpravidla dost velký odběr elektické energie. Proto je potřeba pořizovat fény, se kterými se jednoduše pracuje a sušení vlasů je pokud možno co nejrychlejší. Naše pistolové fény patří svojí ergonomií k nejlepší na trhu a práce s nimi budu jistě pro každého hračkou.

MÁLÉ ROZMĚRY

Ne každý má neomezené možnosti v prostoru kam může umístit pistolový fén. V naší široké nabídce naleznete i modely, které jsou i docela malé a přesto výborně splní svoji funkci.

BEZPEČNOST

Bezpečnost je pro nás tím nejdůležitějším aspektem. Ale, zde je největší část starosti o bezpečnost právě na Vás. Pamatujte, že se jedná o elektrické zařízení a je potřeba dbát zřetel na zásadní doporučení. Hotelový pistolový fén nikdy neumisťujte příliš blízko ke zdroji vody! Doporučená vzdálenost od zdroje vody je 1,2 m nebo aspon na vzdálenost přívodního kabelu.

SROVNÁNÍ S HADICOVÝMI FÉNY

Účinost vysoušení vlasů se nijak výrazně neliší u pistolových nebo hadicových fénů. Hlavní otázkou při výběru pistolového nebo hadicového fénu by měla být “do jakých prostor kupuji fén?“. V případě, že máte dlouhá léta dobré zkušenosti s Vašimi hosty či chcete nástěnný fén do vlastní koupelny. Jistě Vám velice dobře poslouží pistolový fén, který navíc nezabere tolik místa. V případě ale, že máte z nějakého důvodu obavy, že by mohlo dojít k poškození fénu vlivem třeba nešťasné náhody nebo hůř nějakým vandalem, je jistě lepší pořitit fén hadicový. Tyto hadicové fény sice zaberou o něco víc místa, ale dle našich zkušeností můžeme řici, že jsou odolnější než fény pistolové. Vždy bude jednodušší vyměnit pouhou hadici od fénu než prakticky celý přístroj.

Hoteliér
Hoteliér
Hoteliér
Hoteliér
Poslední kusy
Hoteliér
Hoteliér
Hoteliér
Hoteliér
Hoteliér
Hoteliér
Hoteliér

Související příspěvky

check Produkt přidaný k porovnání