Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google

Věděli jste, že i nerez může zreznout?


Nepoužívejte CHLÓR


Chlor narušuje jedinečnou povrchovou ochrannou vrstvu nerezu. Porušením této vrstvy dochází ke vzniku koroze. Proto se vždy ubezpečte, že přípravky, které používáte, chlór neobsahují.

2021-05-06_150845.png

Vyvarujte se ABRAZIVŮM i drátěnkám


Při čištění nerezových povrchů sanitárního vybavení, pracovních stolů, mycích stolů či jiného nerezového nábytku, se raději vyvarujte použití prostředků obsahujících abrazivní složky. Vyhnete se tím znehodnocení a poškrábání tohoto povrchu. Nepoužívejte klasický ani tekutý písek či dokonce sůl.


Nevhodné jsou také babské rady typu použití zubní pasty, pokud obsahuje abrazivní složky. Zaschlé nečistoty neodstraňujte ani za pomocí drátěnky či hrubé části houbičky na nádobí. Na očištění můžete použít například mikroutěrku nebo houbičku z hladké strany.

2021-05-06_144120.png

Údržba nerezu SPECIÁLNÍM přípravkem?


Neznamená to, že nesmíte použít saponát. Samotné odmašťovadlo sice pomůže odstranit nečistoty, ale už nevyleští a nechrání povrch nerezu. Proto se doporučuje použití speciálních čistících prostředků na nerez.

2021-05-06_144911.png

Nerez snese i PŘÍRODNÍ PÉČI


Na odstranění nečistot můžete bez výčitek použít i jedlou sodu, ocet nebo kyselinu citrónovou, která se velmi osvědčuje při odstraňování vodního kamene z nerezových umyvadel nebo sanitačních nádob.

Jedlá soda zase umí perfektně odstranit zašlé nečistoty a ocet dodá všemu krásný lesk, když jej rozetřete do sucha. Po použití přírodních čističů vždy nezapomeňte povrchy důkladně opláchnout vodou.

2021-05-06_143859.png

Cena 54 Kč za kus

Larrin na rez a kámen s rozprašovačem, 500ml

Související příspěvky

check Produkt přidaný k porovnání