Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google

MONTÁŽ, INSTALACE A SERVIS VELKÝCH ZAŘÍZENÍ

Uděláme maximum proto, aby pro vás bylo pořízení a provoz velkých spotřebičů maximálně pohodlné.

Nechte to na nás...

montáž a instalace

 • Postaráme se o odbornou montáž a zapojení

 • Doručujeme celý týden od 7-17 h

 • Zařízení vám přivezeme a rovnou nainstalujeme

servisní prohlídka

 • Specializovaní technici školeni přímo u výrobců

 • Originální náhradní díly skladem

 • Servisní týmy v Praze, Brně a Ostravě

preventivní prohlídka

 • Úspora nákladů na servis

 • Předcházení poruchám a nadměrnému opotřebování

 • Plánované pravidelné kontroly

 • Prohlédneme i stroje, které nebyly zakoupené u nás

Když je něco potřeba opravit...

Základní servis

Na všechny produkty z naší nabídky vám zprostředkujeme záruční a pozáruční servis. Můžete ho řešit buď s námi, nebo se obrátit přímo na servisní středisko daného výrobce.

Na všechny výrobky platí záruka 1 rok ode dne prodeje. Oprávněný záruční servis je zdarma. Pokud je zboží po záruce, cena servisu se odvíjí od míry poškození zboží.

Montáž: Některé výrobky z našeho e-shopu je nutné sestavit. Montáž sice nebývá náročná, ale doporučujeme obrátit se na odborníky. V případě zájmu vám montáž zajistíme.​

Prémiový servis

Prémiové výrobky u nás dostávají prémiový servis. Tyto výrobky poznáte díky štítku Prémiový servis v detailu produktu a také to uvidíte přímo v potvrzené objednávce a na faktuře.

Co vám u produktů se štítkem "Prémiový servis" zajistíme? 

 • Zprostředkování montáže/instalace
 • preventivní prohlídky
 • záruční servis
 • pozáruční servis (dostupnost náhradních dílů garantujeme po dobu minimálně 10 let)
 • včetně odvozu zařízení a vrácení

Pro zprostředkování servisu/montáže/prohlídky prosíme vyplňte potřebný poptávkový formulář, bez tohoto kroku to bohužel nepůjde.

Máte ohledně servisu nějakou otázku?

Napište nám na chat, který vidíte v pravém dolním rohu obrazovky v době naší pracovní doby, nebo se ozvěte naší zákaznické podpoře přes e-mail podpora@vybaveni-hotelu.cz

Nejčastěji se nás ptáte...

Montáž a servis vám rádi zprostředkujeme. Vyplňte tento formulář nebo zavolejte na číslo 222 264 899 (jsme tu pro vás v době Po–Čt 8–17 hodin, Pá 8–15 hodin).

Nemusíte. Odvoz zboží do servisního centra za vás zajistíme. Přijedeme si pro něj buď my, nebo náš servisní partner.

Záruka na výrobky je 12 měsíců od data prodeje. Repasované výrobky mají záruku 6 měsíců, náhradní díly 3 měsíce. 

Jen pozor, záruka se nevztahuje na běžná opotřebení (těsnící prvky, filtry, skla, žárovky, zářivky, led diody, provozní náplně apod.), na škody způsobené špatnou údržbou nebo obsluhou (při výměně těchto dílů uhradíte cenu materiálu) a při porušení pečetní plomby.

Hoďte nohy nahoru. Stejně jako u odvozu zařízení pro vás zajistíme i jeho dovoz. 

Náš servisní partner se bude ze všech sil snažit dát vaši poškozenou věc dohromady. I tak se ale může stát, že výrobek nepůjde opravit. Jako zákazník podstupujete tohle riziko bez náhrady. 

Pokud je výrobek ještě v záruce, vrátíme vám samozřejmě peníze, nebo vám zašleme nový kus. 

Tak či onak vám garantujeme dostupnost náhradních dílů po dobu minimálně 10 let. To znamená, že pokud půjde věc opravit pomocí náhradního dílu, po dobu jedné dekády to nebude překážka.

Také oprava provedená naším servisním partnerem má svou záruku. Ta trvá 3 měsíce. A to i pokud během této doby přesáhnete konec záruční doby.

Zároveň se nemusíte bát, že by servis nějak zkrátil nebo zrušil vaši záruční dobu. Opravy provádí autorizovaný technik.

Pro servis spolupracujeme se specializovanou společností Maso-profit s.r.o.. Ta na zakázky posílá vyškolené techniky a máme s ní dobré zkušenosti, takže se nebojíme svěřit jí vaše zařízení.

Montáž/instalace je placená služba. Cena se odvíjí od technické náročnosti provedených prací a dalších faktorů. Platíte za práci technika, ale samotné zprostředkování technika od nás budete mít zadarmo. U vybraného zboží (připojení k plynu, k vodě či elektřině o napětí 400 V) je nutná odborná instalace, v případě neodborné instalace zaniká nárok na záruku.

Pokud máte výrobek ještě v záruce, máte servis kompletně zdarma. Zajistíme za vás i odvoz zboží do servisního centra.

Jestli už vám záruka vypršela, nebo máte zájem o preventivní prohlídku, bude vás to něco stát. Cena se odvíjí od technické náročnosti provedených prací, ceny použitého materiálu, nákladů za přepravu a dalších faktorů. Platíte přímo servisní firmě, samotné zprostředkování od nás ale budete mít zadarmo.

Pokud si nejste jistí, jestli vám to za to stojí, řekněte si předem o kalkulaci ceny. Firma, která pro nás vykonává servis a montáž, vám může předem stanovit tzv. diagnostiku závady. Až potom se můžete rozhodnout, jestli do toho chcete jít. Samotné provedení kalkulace ale může být placené. 

Orientační ceník pro pozáruční opravy a preventivní prohlídky (technici a servisní střediska jsou v Praze, Brně a Ostravě) 

ZNAČKY VÝROBCŮ U KTERÝCH ZAJIŠŤUJEME PRÉMIOVÝ SERVIS

check Produkt přidaný k porovnání