Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google

Tento věrnostní program již není aktuální. V souvislosti s novým věrnostním programem Hoteliér jsme se rozhodli  ukončit ten původní – E-shopové konto.

Proto Vás prosíme, abyste si nejpozději do 30.4.2022 převedli všechny nasbírané body na slevový voucher. Po tomto datu totiž Vaše body vyprší a věrnostní program zanikne. . 

Aktuální stav svých bodů a možnost proměny na voucher najdete ve svém účtu v sekci Moje e-shopové konto. Samotný slevový voucher můžete využít až později – teď jde jen o to, abyste si převedli body..


Jak proměním své E-shopové body za slevu?

Po přihlášení si ve svém E-shopovém účtu klikněte na ikonu s názvem “MOJE E-SHOPOVÉ KONTO”.

1

Po jejím rozkliknutí uvidíte přehled všech svých objednávek, které jste udělali od data registrace. Pokud je Vaše objednávka již zaplacená uvidíte ve sloupci “Stav bodů” uvedeno označení “Dostupný”. 

Tuto objednávku již tedy lze proměnit za body na slevu a to kliknutím na tlačítko “Proměňte mé body v poukaz ..Kč”. Poté na Vás ještě pro jistotu vyskočí kontrolní dotaz, zda opravdu chcete transformovat své body na poukázky? Potvrdíte-li tlačítkem OK, Vaše transakce bodů za slevu tím bude dokončena.

2

3

Svůj slevový kód pak naleznete ve stejné sekci hned pod přehledem svých objednávek.

4

V košíku následně stačí kliknout na "Nebo použijte svoje získané slevové kupóny" a daná sleva v Kč Vám bude odečtena.

5

.

check Produkt přidaný k porovnání