1) Dobírka

Doběrečné ve výši 40,- Kč s DPH je připočteno k dopravě ve vaší objednávce při zvolení úhrady za zboží v hotovosti či platební kartou až při převzetí zboží řidiči dopravní společnosti.

2) Platba hotově nebo kartou při osobním odběru

Osobní odběry nejsou nijak zpoplatněny. Jsou tedy pro naše zákazníky zdarma a to včetně expresního osobního odběru.

3) Platba bankovním převodem

Při zvoleném způsoby platby bankovním převodem vám bude zaslána zálohová faktura s číslem účtu pro úhradu daného zboží. Toto se netýká státních organizací, kterým je vystaven daňový doklad s odloženou splatností.

4) Platba na fakturu se splatností

Tuto možnost standardně nabízíme zákazníkům státní správy (ministerstva, obce, školy, příspěvkové organizace atd.), nebo našim stálým zákazníkům po dohodě.


OTÁZKY A ODPOVĚDI K PLATBÁM

Dobírka - jak to probíhá?

Klasická nejpoužívanější metoda, kdy hradíte cenu při převzetí zboží řidiči přepravní společnosti hotově nebo platební kartou dle daného přepravce.

Platba převodem?

Firemní či koncoví zákazníci platí na základě e-mailem zaslané zálohové faktury předem a zboží je odesláno po připsání úhrady na náš účet. Platba převodem až po dodání zboží platí pro státní instituce a instituce zřízené kraji a městy. 

Nestane se mi, že vám zaplatím dopředu a zboží už neuvidím?

Ne, naše firma je na trhu již přes 10 let. Máme více jak 20 tis. zákazníků, každého zákazníka si vážíme a každým rokem rosteme. O kvalitě našich služeb se můžete přesvědčit z recenzí a hodnocení našich spokojených zákazníků na nezávislém portále Heureka, kde dlouhodobě dosahujeme hodnocení blížící se 100%.

Jaké platební metody přijímáte?

V současnosti lze u nás zboží uhradit převodem na účet, dobírkou v případě doručení zboží dopravcem a nebo v hotovosti či platební kartou při osobním odběru.

check Produkt přidaný k porovnání