Dotazy k tématu Informace k účtu


Jaké jsou výhody zaregistrování na Vybaveni-hotelu.cz?

Registrací však získáte například přístup v sekci Můj účet k historii Vašich objednávek a k editaci Vašich dodacích údajů. Můžete si vytvořit seznam svých přání či poptávek a v neposlední řadě Vám za každou objednávku připíšeme věrnostní body, které uplatníte při příštím online nákupu a dostanete slevu.

Kde se mohu zaregistrovat?

Chcete-li se zaregistrovat k účtu Vybaveni-hotelu.cz, navštivte následující odkaz: Registrace

Zapomněl jsem své heslo. Jak jej mohu získat?

Můžete navštívit stránku Zapomenuté heslo a nechat si zaslat e-mail s žádostí o resetování hesla.

K čemu slouží e-shopové konto a jak mi pomůže?

Své věrné zákazníky odměňujeme. Proto vám za každou objednávku připíšeme věrnostní body, které uplatníte při příštím online nákupu a dostanete slevu. Více o E-shopovém kontě se dozvíte ZDE.

Jak mohu změnit své uživatelské informace?

Chcete-li změnit své uživatelské informace, musíte být nejprve přihlášeni ke svému zaregistrovanému účtu. Po přihlášení se dostanete do sekce Můj účet, kde můžete přidat, upravit nebo zobrazit dodací a fakturační adresy. Můžete také zkontrolovat aktuální stav objednávky, zobrazit předchozí objednávky nebo zkontrolovat položky.

Jak proměním své E-shopové body za slevu?

Po přihlášení si ve svém E-shopovém účtu klikněte na ikonu s názvem “MOJE E-SHOPOVÉ KONTO”. Po jejím rozkliknutí uvidíte přehled všech svých objednávek, které jste udělali od data registrace. Pokud je Vaše objednávka již zaplacená, uvidíte ve sloupci “Stav bodů” uvedeno označení “Dostupný”. Tuto objednávku již tedy lze proměnit za body na slevu a to kliknutím na tlačítko “Proměňte mé body v poukaz ..Kč”. Poté na Vás ještě pro jistotu vyskočí kontrolní dotaz, zda opravdu chcete transformovat své body na poukázky? Potvrdíte-li tlačítkem OK, Vaše transakce bodů za slevu tím bude dokončena. Svůj slevový kód pak naleznete ve stejné sekci hned pod přehledem svých objednávek. Slevový kód zadejte v prvním kroku ve svém nákupním košíku a daná sleva v Kč Vám bude odečtena. Vizuální návod jak jednoduše na to naleznete ZDE.

check Produkt přidaný k porovnání